Podstrona: 25. rocznica podpisania umowy partnerskiej między Bielefeldem i Rzeszowem / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

25. rocznica podpisania umowy partnerskiej między Bielefeldem i Rzeszowem

2017-09-13
25. rocznica podpisania umowy partnerskiej między Bielefeldem i Rzeszowem

Na zaproszenie prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca od 7 do 11 września br. dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, prorektor ds. kształcenia, był uczestnikiem delegacji reprezentującej nasze miasto w Niemczech. Jubileusz 25-lecia partnerstwa Rzeszowa i Bielefeldu był doskonałą okazją do spotkania wszystkich osób, którym zależy na budowaniu partnerskich więzi między tymi miastami.

Wizyta w Niemczech miała na celu m.in. rozwinięcie współpracy Politechniki Rzeszowskiej z Fachhochschule i Uniwersytetem w Bielefeldzie oraz wymianę doświadczeń. Uczelnie mają też realizować wspólne zadania.