Podstrona: Mamy brąz! Brawo drużyno PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

2018-05-28
kategoria: Wydarzenia, Sport, Kultura
Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej wywalczyła brązowy medal podczas V Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce wśród uczelni technicznych.

Brązowy medal w kategorii open to efekt wygranych meczów z faworytami Politechniką Gdańską oraz Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Brązowa ekipa PRz występowała w składzie: Łukasz Ciura – WEiI, Leszek Folta -WBIŚiA, Grzegorz Hałdaś - WEiI, Artur Jaworski - WBMiL, Patryk Masłowski -  WZ, Grzegorz Sowa - CFiS, Mariusz Tendera - Oficyna Wydawnicza, Adam Ustrzycki – WBMiL, Ryszard Konieczny - CFiS oraz trener Antoni Domino - CFiS.

- Serdecznie dziękujemy władzom naszej uczelni i Działowi Socjalnemu za finansowe wsparcie naszego wyjazdu, podczas którego godnie reprezentowaliśmy Politechnikę Rzeszowską – mówi  Ryszard Konieczny z CFiS.

V Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej odbywały się  24 do 27 maja w Koszalinie.