Podstrona: Studenci PRz powołani do pierwszego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2019-11-28

26 listopada br. dwoje studentów - Jadwiga Korszniak (III rok kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne) oraz Krystian Telesz (IV rok kierunku logistyka), zostali powołani do pierwszego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Uroczystość powołania miała miejsce w Urzędzie Marszałkowskim. Studenci zasiądą w radzie wraz z ponad trzydziestoma osobami i będę reprezentować sprawy młodego pokolenia.

Zarówno Jadwiga jak i Krystian prężnie działają w Samorządzie Studenckim Politechniki Rzeszowskiej.

Młodzieżowy Sejmik Województwa Podkarpackiego tworzą młodzi ludzie z terenu Podkarpacia, zainteresowani aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym.