Podstrona: VI Festiwal Partnerstwa we Lwowie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

VI Festiwal Partnerstwa we Lwowie

2017-09-06
VI Festiwal Partnerstwa we Lwowie

W dniach od 8 do 10 września br. przedstawiciele Politechniki Rzeszowskiej będą brali udział w VI Festiwalu Partnerstwa we Lwowie. Celem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest promowanie uczelni oraz zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do studiowania na naszej uczelni.

Organizatorami wydarzenia są Konsulat Generalny RP we Lwowie, Lwowska Obwodowa Administracja Państwowa, Lwowska Rada Miejska oraz Lwowska Obwodowa Rada. W programie festiwalu przewidziano m.in.: warsztaty dotyczące przestrzeni miasta, forum dyskusyjne dotyczące partnerstwa, liczne wystawy i koncerty oraz pokazy polskich i ukraińskich filmów. Tematami tegorocznych dyskusji będą kwestie służby zdrowia, działania na rzecz rozwoju obszarów górskich oraz dyplomacja kulturalna.

Atrakcje turystyczne, gospodarcze oraz edukacyjne polskich partnerów oraz regionów obwodu lwowskiego będzie można zobaczyć na stoiskach na skwerze „Na Wałach” przy ul. Wynnyczenki we Lwowie.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Więcej informacji na temat festiwalu można uzyskać na stronie internetowej. Wstęp na wszystkie wydarzenia Festiwalu Partnerstwa jest bezpłatny.

Aneta Rembisz