Podstrona: Zakończenie sportowego roku akademickiego 2016/2017 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zakończenie sportowego roku akademickiego 2016/2017

2017-05-23 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Wydarzenia, Sport
Zakończenie sportowego roku akademickiego 2016/2017

26 maja br. o godz. 19.00 w klubie Kula odbędzie się podsumowanie sportowego roku akademickiego 2016/2017 połączone z XXXIII Plebiscytem na Najlepszego Sportowca Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorem imprezy jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej, który zaprasza członków sekcji sportowych m.in. na wręczenie podziękowań najlepszym studentom sportowcom oraz turniej kręgli.

Więcej szczegółów na fanpage’u.

azs-1.jpg