Podstrona: Zapraszamy na Inaugurację 66. Roku Akademickiego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy na Inaugurację 66. Roku Akademickiego

2016-10-03 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Kultura
Zapraszamy na Inaugurację 66. Roku Akademickiego

JM Rektor i Senat Politechniki Rzeszowskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację 66. Roku Akademickiego 2016/2017, która odbędzie się w dniu 7 października 2016 r. (piątek) o godz. 11.00 w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym przy al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

• Hymn państwowy
  • Przemówienie inauguracyjne JM Rektora prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego
  • Immatrykulacja
  • „Gaudeamus Igitur”
  • Wystąpienia Gości
  • Wręczenie odznaczeń i medali
  • „Gaude Mater Polonia”
  • Wykład inauguracyjny prof. dr. hab. Grzegorza Ostasza pt. „COP-owskie fundamenty uczelni technicznej w Rzeszowie”

Msza Święta inaugurująca rok akademicki odbędzie się w kościele pw. św. Jacka oo. Dominikanów, ul. Dominikańska 15 w Rzeszowie w dniu 6 października 2016 r. (czwartek) o godz. 18.00.

KH