Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 17

12 Sty

Wynalazki Politechniki Rzeszowskiej dla wojska

Konferencja "Wykorzystanie Innowacyjnych Technologii dla Zwiększenia Zdolności Operacyjnych do Prowadzenia Działań w Terenie Górzystym"
04 Sty

Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Inspire Rzeszów Toastmasters

Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, w imieniu Politechniki Rzeszowskiej podpisał umowę o współpracy z Krzysztofem Indyckim, wiceprezesem Inspire Rzeszów Toastmasters.

29 Gru

Lubimy to Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej

Uczelniane Biuro Karier ma swój oficjalny fanpage na facebook.com, ale to nie wszystko. Na stronie jednostki można znaleźć m.in oferty pracy, stażów, praktyk, programów stypendialnych.
22 Gru

[AUDIO] Kooperacja Politechniki Rzeszowskiej z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT

22 grudnia br Politechnika Rzeszowska zawarła umowę o współpracy z PLL LOT S.A. Porozumienie dotyczy szkolenia studentów i pozyskania kadr.

21 Gru

Spotkanie z przedstawicielami Pratt&Whitney na WEiI

21 grudnia br. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz odbyło się spotkanie prezesa Pratt & Whitney Rzeszów Marka Dareckiego z władzami uczelni i wydziału.
15 Gru

TOP Builder za most kompozytowy. Wśród laureatów naukowiec z Politechniki...

dr hab. inż. Tomasz Siwowski, prof. PRz uhonorowany nagrodą TOP Builder 2017 za most kompozytowy.

14 Gru

Spotkanie rektora z przedstawicielami Polskiej Grupy Zbrojeniowej

13 grudnia br. odbyło się spotkanie dotyczące współpracy pomiędzy Politechniką Rzeszowska a Polską Grupą Zbrojeniową.
09 Gru

Te wynalazki pomogą w rehabilitacji ruchowej. PRz na INOVA CROATIA 2016

Wynalazki z Politechniki Rzeszowskiej służące do rehabilitacji ręki oraz rehabilitacji ruchowej doceniono na Międzynarodowych Targach Wynalazczości INOVA CROATIA 2016.

Archiwum wiadomości