Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 15

21 Lip

Sukces Działu Współpracy Międzynarodowej

Ocena jakościowa wniosku to ponad 90%, a uzyskana dla 22 osób dotacja – 47 405 EUR. Współpraca dotyczy Politechniki Rzeszowskiej i uczelni z Kazachstanu, Uzbekistanu oraz Ukrainy.
13 Lip

[VIDEO] Wizyta w Wietnamie przedstawicieli władz Politechniki Rzeszowskiej

Głównym celem spotkania było przygotowanie kolejnej grupy studentów z Wietnamu do podjęcia studiów na Politechnice Rzeszowskiej.

07 Lip

Współpraca z niemiecką uczelnią

Rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski i prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz złożyli wizytę na Uniwersytecie Technicznym w Chemnitz.
06 Cze

Współpraca z Instytutem Państwowym i Samorządowym Zarządzania w Melitopolu...

Spotkanie prorektora ds. współpracy międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej z dyrektor Instytutu Państwowego i Samorządowego Zarządzania w Melitopolu.

02 Cze

Amerykańska delegacja z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Gościliśmy przedstawicielkę Agencji Ochrony Środowiska (EPA) i konsula ds. polityczno-ekonomicznych Stanów Zjednoczonych.
18 Maj

Naukowiec z Neapolu z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Od 15 do 17 maja br. gościem Politechniki Rzeszowskiej był prof. Marco Di Ludovico z Uniwersytetu Neapolitańskiego im. Fryderyka II.

15 Maj

Wizyta naukowców z Ukrainy

Od 8 do 12 maja br. na naszej uczelni przebywały profesor Oksana Vovk oraz profesor Hanna Saryboha z Narodowego Technicznego Uniwersytetu Politechniki Kijowskiej.
11 Maj

Gościmy delegację z Rumunii

Przedstawiciele Uniwersytetu Oradejskiego w Rumunii odwiedzili naszą uczelnię.

Archiwum wiadomości