Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 17

03 Mar

Spotkanie z przedstawicielami Diehl Aerosystems

2 marca br. prorektor ds. współpracy z zagranicą prof. dr hab. Grzegorz Ostasz i dziekan WBMiL prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp spotkali się z przedstawicielami firmy Diehl Aerosystems.
03 Mar

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty profesorów z Brazylii

7 marca br. o godzinie 10.30 w sali V2 odbędzie się organizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz wykład „Brazylia. Kraj możliwości edukacyjnych, badawczych i kulturowych”.

24 Lut

Spotkanie powitalne dla nowych studentów programu Erasmus+

23 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie powitalne dla studentów programu Erasmus+, którzy będą się kształcić na naszej uczelni w letnim semestrze roku akademickiego 2016/2017.
27 Sty

[VIDEO] PRz uczestniczy w X Forum Europa – Ukraina

27–28 stycznia br. w G2A Arenie w Jasionce odbywa się polityczno-gospodarcze wydarzenie o zasięgu europejskim, czyli X Forum Europa – Ukraina.

27 Gru

Przedstawiciele holenderskiego University of Twente z wizytą na PRz

16 grudnia br. na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przebywali Prof. D.J. Schipper oraz Prof. A. de Boer z University of Twente z Holandii.
13 Gru

Wizyta studyjna delegacji Politechniki w Wietnamie

Na zaproszenie Vietnam Airlines, przedstawiciele naszej Uczelni przebywali z kilkudniową wizytą w Hanoi.

02 Gru

Weekend integracyjny. Wietnamscy studenci z PRz poznawali Rzeszów

W miniony weekend (26–27 listopada) Wietnamczycy, którzy przybyli do Politechniki Rzeszowskiej mieli okazję zapoznać się m.in z ofertą kulturalną Rzeszowa.
02 Gru

O odnawialnych źródłach energii i wzajemnej współpracy. Ukraiński profesor...

Od 28 listopada do 2 grudnia br. w uczelni przebywał prof. Andriy Malyar z Politechniki Lwowskiej. Wizyta naukowca wynikała z programu ERASMUS+.

Archiwum wiadomości