Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 16

06 Kwi

Nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ogłosiła nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich ośrodkach badawczych i uczelniach na rok 2018-2019.
28 Mar

Spotkanie przedstawicieli PRz z delegacją pracowników Uniwersytetu Florydy

Władze PRz wzięły udział w dwudniowej wizycie naukowców z USA zorganizowanej przez Urząd Miasta Rzeszowa.

23 Mar

Жешувський політехнічний університет ім. Іґнаци Лукашевича є ВКонтакте.

Вже понад 65 років, поєднуючи традиції з сучасністю, ми будуємо майбутнє.
22 Mar

Współpraca z brazylijską uczelnią

W ramach programu Erasmus+ od 20 do 24 marca br. gościmy kolejnych pracowników naukowych z uczelni partnerskiej Universidade Federal de Ouro Preto w Brazylii.

17 Mar

[FOTO] Erasmus Day

16 marca br. odbyło się zorganizowane przez Dział Współpracy Międzynarodowej spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+.
10 Mar

Wręczenie legitymacji PRz studentom z Wietnamu

9 marca br. sześcioro Wietnamczyków otrzymało legitymacje poświadczające status studenta Politechniki Rzeszowskiej.

07 Mar

Wizyta i wykłady profesorów z Brazylii

Rektor PRz Tadeusz Markowski i prorektor ds. współpracy międzynarodowej Grzegorz Ostasz spotkali się z profesorami z Brazylii.
03 Mar

Spotkanie z przedstawicielami Diehl Aerosystems

2 marca br. prorektor ds. współpracy z zagranicą prof. dr hab. Grzegorz Ostasz i dziekan WBMiL prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp spotkali się z przedstawicielami firmy Diehl Aerosystems.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.

Archiwum wiadomości